Gateway Ascot 6 3mm Grøn

Bedste pris
Stabil pris
399kr
520 krSPAR 23%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerLaveste

Gateway Ascot 6 gummistøvler i grøn farve tilbyder fremragende komfort og vandtæt beskyttelse. Med 3mm neoprenforing er de ideelle til udendørs eventyr i vådt vejr.

Gateway Ascot 6 3mm Grøn koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (02. april 2026) og 399 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Gateway Ascot 6' 3mm Grøn
399 kr
+ 59 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Ascot Støvler 6" 3mm. str 42-47
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Ascot 6" (Grøn) 44
499 kr
Total: 499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Ascot 6 3mm, Khaki
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gateway
Kategori: Sko