Gateway Ascot 6

Bedste pris
Faldet 25.1%
299kr
649 krSPAR 54%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerLaveste

Gateway Ascot 6 er en kort og robust herre gummistøvle fra danske Gateway1. Støvlerne er lavet af vulkaniseret naturgummi, der sikrer en stærk og holdbar overflade. Med deres praktiske længde, der går op over anklerne, beskytter de effektivt mod regn og sjap. Perfekt til daglige aktiviteter som cykelture eller gåture med hunden.

Gateway Ascot 6 koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (11. juli 2026) og 399 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Gateway Ascot 6 3mm Grøn
299 kr
+ 59 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Friluft DK favicon
Friluft DK
Gateway1 Ascot 6" (Grøn) 46
499 kr
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Gateway Ascot 6 3mm, Khaki
520 kr
+ fri fragt
Total: 520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Gateway1 Ascot Støvler 6" 3mm. str 42-47
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 25.1%

Specifikationer

Mærke: Gateway
Kategori: Sko