Garmin Index S2

4.1 (4 anmeldelser)

Garmin Index S2 er en WiFi smart vægt, der kan håndtere op til 16 brugere. Vægten har et stilrent design og kan tilsluttes Garmin Connect appen, så du nemt kan følge dine målinger over tid. Den farvede skærm gør det let at aflæse resultaterne, og vægten giver et holistisk overblik over din sundhed. Praktisk widget til vejret er også inkluderet.

Garmin Index S2 koster lige nu 899 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 848 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (23. juli 2026) og 968 kr (21. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 899 kr hos Cykelpartner.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Garmin Index S2 Smart Scale Vægt der bl.a måler kropsfedt, vand og BMI Sort
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Garmin Index S2 Smart Scale Badevægte Sort
943 kr
Total: 943 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Garmin Index S2 WiFi Smart vægt
1.069 kr
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Index S2
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Garmin Index Smartscale S2 Sort
1.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Index S2 Smart Scale Badevægte Sort
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GARMIN