GARMIN Index S2

4.2 (3 anmeldelser)

GARMIN Index S2 er en intelligent badevægt, der hjælper dig med at følge dine sundhedsmål. Med Bluetooth-forbindelse og hukommelsesfunktion kan du let tracke din kropsvægt og -sammensætning. De elegante hvide design passer perfekt til ethvert badeværelse.

GARMIN Index S2 koster lige nu 981 kr. En stigning på 14,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 858 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 858 kr (21. april 2026) og 981 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 981 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Garmin Index S2 Badevægte Hvid
981 kr
Total: 981 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Garmin Index S2 Smart Scale Vægt der bl.a måler kropsfedt, vand og BMI Hvid
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Garmin Index S2 WiFi Smart vægt
1.069 kr
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Index S2
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Index S2
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Garmin Index Smartscale S2 Hvid
1.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Index S2 Badevægte Hvid
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Garmin Index S2 smartvægt, hvid
1.214 kr
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Badevægte med Bluetooth GARMIN Index S2 hvid
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Badevægte