Garmin HRM-Pro Plus

Bedste pris
Stabil pris
1.009kr
1.216 krSPAR 17%
hos Cykelexperten.dk
På lagerLaveste

Garmin HRM-Pro Plus er en avanceret pulsmåler, der giver præcise realtidsdata om din hjertefrekvens. Ideel til både indendørs og udendørs træning, hjælper den dig med at optimere din præstation og nå dine træningsmål.

Garmin HRM-Pro Plus koster lige nu 1.009 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.009 kr (06. marts 2026) og 1.009 kr (06. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.009 kr hos Cykelexperten.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Garmin HRM-Pro Pulsmåler Plus
1.009 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Hjertefrekvensmåler HRM-Pro Plus
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Garmin HRM-Pro Plus heart rate monitor
1.188 kr
+ fri fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Garmin HRM Pro Plus Pulsbælte ANT+ & BLE
1.216 kr
+ fri fragt
Total: 1.216 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt leveringstid
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Aktivitetsmålere