Garmin HRM 200

4.4 (680 anmeldelser)

Garmin HRM 200 er et pulsbælte og hjertefrekvenssensor, der passer til brystmål på 80-119 cm (M-XL). Det er kompatibelt med en række Garmin smartwatches og cykelcomputere, herunder Approach S70, Edge 540, 840, Explore 2, Enduro 2 samt Forerunner 165, 255, 955 og 965. Bæltet giver præcis måling af puls og HRV og har et justerbart bånd for komfort under træning.

Garmin HRM 200 koster lige nu 538 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 508 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 508 kr (16. juni 2026) og 568 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 538 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Garmin HRM 200 Pulsbælte ANT+ og BLE
538 kr
+ fri fragt
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Garmin Hjertefrekvenssensor GPS-modtagermodul Smart watch Sort
578 kr
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Garmin HRM 200, M-XL (sort)
586 kr
Total: 586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Garmin HRM 200 heart rate sensor for smart watch GPS receiver module M to XL
586 kr
+ 39 kr fragt
Total: 625 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Garmin HRM 200 Pulsmåler
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Hrm 200 M-xl
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Hjertefrekvenssensor GPS-modtagermodul Smart watch Sort
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Aktivitetsmålere