Garmin Forerunner 955

4.8 (2 anmeldelser)
Garmin Forerunner 955
Bedste pris
Stabil pris
3.249kr
3.899 krSPAR 17%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Garmin Forerunner 955 er dit ideelle træningsværktøj, udstyret med en 1.3" skærm og 32 GB hukommelse. Med Bluetooth, Wi-Fi og ANT+ er dette ur perfekt til både løb og daglig aktivitetssporing. Den justerbare silikonerem passer håndled på 130-220 mm, hvilket sikrer komfort under alle dine træningspas.

Garmin Forerunner 955 koster lige nu 3.249 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.375 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.249 kr (17. marts 2026) og 3.375 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.249 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Garmin Forerunner 955
3.249 kr
+ fri fragt
Total: 3.249 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Garmin Forerunner 955 Sort Sportsur
3.375 kr
+ fri fragt
Total: 3.375 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Forerunner 955 Sort SmartWatch
3.519 kr
+ fri fragt
Total: 3.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Garmin Forerunner 955 Premium Smartwatch Til Løb
3.640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.680 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Garmin Forerunner 955 Black
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Aktivitetsmålere
batteriteknologi: Litium-ion
farve: Black, White
remmateriale: Silikone
sporede aktiviteter: Afstand, Etager op, Forbrændte kalorier, Puls, Skridt, Søvn, Tid