Garmin Forerunner 55

4.7 (7 anmeldelser)

Garmin Forerunner 55 er det ideelle sportsur til den aktive person. Med indbygget GPS, Bluetooth og en letvægtskonstruktion på 37 g får du en pålidelig træningspartner. Det sorte silikonebånd og 1.04'' display sikrer både stil og funktionalitet under dine træningssessioner.

Garmin Forerunner 55 koster lige nu 1.085 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.081 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.081 kr (21. juli 2026) og 1.134 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.085 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Garmin Forerunner 55
1.085 kr
+ fri fragt
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Garmin Forerunner 55 42 mm Sportsur
1.134 kr
Total: 1.134 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Forerunner 55 2,64 Cm 42 Mm Digital 208 X 208 Pixel Gps
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Garmin Forerunner 55 2,64 Cm 42 Mm Digital 208 X 208 Pixel Gps
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Garmin Forerunner 55 42mm GPS
1.224 kr
Total: 1.224 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Garmin Forerunner 55 GPS 26mm Black Band Black
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Garmin Forerunner 55 42 mm Sportsur
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Garmin Forerunner 55 42mm, Svart
1.459 kr
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.3%

Specifikationer

Mærke: GARMIN
Kategori: Aktivitetsmålere
batteriteknologi: Litium-polymer
farve: Black, Blue, Gray, White
remmateriale: Silikone
sporede aktiviteter: Afstand, Aktivitetshastighed, Forbrændte kalorier, Puls, Søvn, Tid