Gardena Vægslangeboks RollUp XL

Bedste pris
Stabil pris
1.430kr
1.999 krSPAR 28%
hos LavprisVærktøj
På lagerLaveste

Gardena Vægslangeboks RollUp XL er den ideelle løsning til effektiv havevanding. Med en 35 m slange og vægmontering sparer du både plads og besvær, mens du nyder bekvem vanding af selv større haver.

Gardena Vægslangeboks RollUp XL koster lige nu 1.430 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.479 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.430 kr (03. juni 2026) og 1.479 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.430 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Rollup XL slangeopruller, til væg, 35 meter slange
1.430 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp XL hvid 35 m 18632-33
1.479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp XL 35m Hvid
1.479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp XL 35m White
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Gardena Rollup XL slangeopruller, til væg, 35 meter slange
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Rollup XL slangeopruller, til væg, 35 meter slange
1.709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Rollup XL slangeopruller, til væg, 35 meter slange
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Rollup XL slangeopruller, til væg, 35 meter slange
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger