Gardena Vægslangeboks RollUp S 15m

4.7 (517 anmeldelser)

Gardena Vægslangeboks RollUp S er din praktiske løsning til havevanding. Med automatisk oprulning og 15 meter slange holder den din have organiseret og fri for rod. Den vægmonterede design gør det let at nå hele haven uden at skulle trække på en tung slange.

Gardena Vægslangeboks RollUp S 15m koster lige nu 891 kr. En stigning på 17,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 759 kr (27. maj 2026) og 899 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 891 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp S 15m
891 kr
+ 39 kr fragt
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp S 15m Hvid
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp S hvid 15 m 18602-20
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena RollUp S Slangeboks med slange
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger