Gardena Tilslutningsrør 25 mm 50 m

4.6 (167 anmeldelser)

Gardena tilslutningsrør er det centrale element i dit sprinklersystem. Med en diameter på 25 mm og længde på 50 meter er det velegnet til både over- og underjordisk installation. Materialet er UV-sikret og vejrbestandigt, hvilket sikrer lang holdbarhed.

Gardena Tilslutningsrør 25 mm 50 m koster lige nu 679 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 675 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 675 kr (04. juli 2026) og 679 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena Sprinklerslange
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Pipeline rør, 25 mm, 50 meter
679 kr
+ 40 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Forbindelsesrør 25 mm
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Pipeline rør, 25 mm, 50 meter
719 kr
+ 40 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Pipeline rør, 25 mm, 50 meter
729 kr
+ 40 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Gardena Pipeline rør, 25 mm, 50 meter
779 kr
+ 40 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Rør Til Sprinklersystem 50 M
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Pipeline rør, 25 mm, 50 meter
859 kr
+ 40 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Tilslutningsrør 50 m 02701-20
980 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Pipeline rr, 25 mm, 50 meter Gardena
1.356 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.395 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger