Gardena Smart Irrigation Control Sensor Set 19210-20

4.9 (7 anmeldelser)

Gardena Smart Irrigation Control Sensor Set giver dig fleksibilitet til at styre vanding i op til seks forskellige haveområder. Ved hjælp af Gardena smart App kan du tilpasse vandingen, så den passer til dine behov. Sættet er en del af Gardena's smart system og muliggør fuldautomatisk og behovsbaseret vanding, så din have altid er sund og velplejet.

Gardena Smart Irrigation Control Sensor Set 19210-20 koster lige nu 2.368 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.099 kr (27. maj 2026) og 2.393 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena smart Pipeline Water Control set
2.368 kr
+ fri fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena smart vandingskontrol og sensor, sæt 19210-20
2.556 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.605 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena Kit smart irrigation Control Sensor
2.839 kr
+ fri fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Smart Irrigation Control Sensor Set Vandingskontrol
2.970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gardena smart vandingskontrolsensor-sæt /Havearbejde
3.105 kr
Total: 3.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Sprinkler styresystemer