Gardena Smart 5000/5 Husvandværk Trykpumpe

Bedste pris
Stabil pris
3.710kr
4.614 krSPAR 20%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Gardena Smart 5000/5 husvandværk trykpumpe tilbyder intelligent styring af vandforsyning i hus og have. Med den medfølgende smart gateway bliver pumpen en del af GARDENAs smarte system, der kan bruges til alt fra vanding af haven til tilførsel af vand til husholdningsapparater som toiletter og vaskemaskiner.

Gardena Smart 5000/5 Husvandværk Trykpumpe koster lige nu 3.710 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.823 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.710 kr (02. juli 2026) og 3.823 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.710 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena smart automatisk Home & Garden-pumpesæt
3.710 kr
+ fri fragt
Total: 3.710 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Smart trykpumpe 5000/5 Automatic, sæt
4.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Smart 5000/5 Husvandværk Trykpumpe Sæt
4.570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Smart Trykpumpe Incl. Gateway 19106-20
4.599 kr
+ fri fragt
Total: 4.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GARDENA Smart Auto Havepumpe 5000/5E
4.614 kr
Total: 4.614 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Vandings-, sprinkler- og forstærkerpumper