Gardena RollUp XL Vægslangeboks

Gardena RollUp XL vægslangeboks er det ideelle valg til nem vanding af store haver. Den monteres let på væggen og har automatisk oprulning af 35 m slange. Med sin drejelige funktion sikrer den fleksibel vanding og sparer plads.

Gardena RollUp XL Vægslangeboks koster lige nu 1.479 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.391 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.391 kr (16. april 2026) og 1.479 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.479 kr hos Vandslanger.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp XL 35m Turkis
1.479 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp XL 13 mm/35 m
1.542 kr
+ fri fragt
Total: 1.542 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena RollUp XL Slangeboks med slange
1.613 kr
Total: 1.613 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp XL turkis 35 m 18630-20
1.810 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.859 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena RollUp XL Slangeboks med slange
2.329 kr
+ fri fragt
Total: 2.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger