Gardena RollUp Vægslangeboks S 15m

Gardena RollUp Vægslangeboks S gør havevanding enkel og organiseret. Monteret på væggen forhindrer den snublefare og holder din have pæn og ryddelig. Med 15 meter slange i en kompakt boks er den ideel til små haver.

Gardena RollUp Vægslangeboks S 15m koster lige nu 877 kr. En stigning på 15,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 759 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 759 kr (27. maj 2026) og 883 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 877 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena RollUp S Slangeboks med slange
877 kr
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp S 11 mm/15 m
883 kr
+ 39 kr fragt
Total: 922 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp S 15m Turkis
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp S turkis 15 m 18600-20
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis S, 15 meter
1.223 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.262 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Haveslange med vægmontering Gardena RollUp S 18600-20, Ø 11 mm
1.369 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis S, 15 meter
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena RollUp S Slangeboks med slange
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis S, 15 meter
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis S, 15 meter
1.896 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.935 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger