Gardena RollUp M/L 25m

4.8 (30 anmeldelser)

Gardena RollUp M/L vægslangeboks gør havevanding bekvem og effektiv. Fastgør boksen til væggen for sikker opbevaring af 25 m slange, som altid er klar til brug, og optimerer opbevaringspladsen.

Gardena RollUp M/L 25m koster lige nu 1.249 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.222 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.222 kr (03. juni 2026) og 1.391 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.249 kr hos Vandslanger.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp M/L 25m Hvid
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena RollUp M/L 25m
1.391 kr
+ fri fragt
Total: 1.391 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.399 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.998 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp M/L hvid 25 m 18622-33
1.570 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Rollup M/L slangeopruller, til væg, 25 meter slange
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gardena RollUp M/L vgslangeboks, hvid, 25 meter, 13 mm
2.776 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.815 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger