Gardena RollUp M Vægslangeboks

Gardena RollUp M er den ideelle vægslangeboks til haveentusiasten. Med en slangelængde på 20 meter og automatisk oprulning er det nemt at vande store områder uden besvær. Den pladsbesparende design er perfekt til små haver, og den holder slangen pænt opbevaret væk fra jorden.

Gardena RollUp M Vægslangeboks koster lige nu 1.097 kr. En stigning på 16,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (27. maj 2026) og 1.118 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.097 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena RollUp M Slangeboks med slange
1.097 kr
Total: 1.097 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp M 20m
1.126 kr
+ fri fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp M 20m Hvid
1.169 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp M hvid 20 m 18612-20
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena RollUp M Slangeboks med slange
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gardena RollUp M vægmonteret slangeopruller 20 m Ø11 mm
1.699 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.768 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.4%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger