Gardena RollUp M Vægslangeboks

Gardena RollUp M vægslangeboks er en kompakt og pladsbesparende løsning til din havevanding. Med en 20 meter slange er den ideel til mellemstore haver. Den monteres nemt på væggen og gør det let for dig at holde styr på haveslangen og spare plads.

Gardena RollUp M Vægslangeboks koster lige nu 1.126 kr. En stigning på 19,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (27. maj 2026) og 1.126 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.126 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp M 11 mm/20 m
1.126 kr
+ fri fragt
Total: 1.126 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp M 20m Turkis
1.169 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis M, 20 meter
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks RollUp M turkis 20 m 18610-20
1.280 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis M, 20 meter
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis M, 20 meter
1.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Vandslangeopruller Gardena RollUp væg 20 m, Ø 11 mm, automatisk
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena RollUp M Slangeboks med slange
1.689 kr
+ fri fragt
Total: 1.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena RollUp vægslangeboks, turkis M, 20 meter
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.2%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger