Gardena RollUp L

Gardena RollUp L er en praktisk vægmonteret slangeboks til store haver. Med dens 30 meter slange kan du effektivt vande uden besvær. Spar tid og kræfter, mens du holder din have i topform med nem opbevaring og hurtig tilgængelighed.

Gardena RollUp L koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.269 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.269 kr (09. juli 2026) og 1.379 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Vandslanger.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena RollUp L 30m Hvid
1.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.348 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Vægslangeboks Roll-up L Hvid 30m 18627-33
1.379 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Wall-Mounted Hose Box RollUp L 30m White
1.492 kr
+ fri fragt
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Gardena Rollup L slangeopruller, til væg, 30 meter slange
1.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.198 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Rollup L slangeopruller, til væg, 30 meter slange
2.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Rollup L slangeopruller, til væg, 30 meter slange
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Rollup L slangeopruller, til væg, 30 meter slange
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Rollup L slangeopruller, til væg, 30 meter slange
2.599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger