Gardena PowerRoll XXL 18647-20

3.9 (17 anmeldelser)

Gardena PowerRoll XXL er en batteridrevet vægslangeboks, der gør havevanding til en leg. Med en 40 meter slange og automatisk oprulning får du nem og effektiv opbevaring samt brug af vandslangen. Den hvide design passer stilfuldt ind i enhver have, og den brugervenlige funktion sikrer, at din vanding bliver en smidig oplevelse.

Gardena PowerRoll XXL 18647-20 koster lige nu 2.488 kr. En stigning på 5,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.349 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.349 kr (27. maj 2026) og 2.649 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.488 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena PowerRoll XXL Elektrisk Slangeboks med slange
2.488 kr
Total: 2.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Batteridrevet vægslangeboks PowerRoll hvid XXL 40 m
2.646 kr
+ fri fragt
Total: 2.646 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Gardena PowerRoll XXL 40m, sæt Hvid
2.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet vægslangeboks PowerRoll hvid XXL 40m, sæt 18647-20
2.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena PowerRoll XXL Elektrisk Slangeboks med slange
3.279 kr
+ fri fragt
Total: 3.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.5%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger