Gardena Liano Xtreme 30m

4.6 (111 anmeldelser)

Gardena Liano Xtreme er et slidstærkt tekstilslangesæt designet til effektiv havevanding. Det 30 meter lange sæt med en 13 mm diameter er vejrbestandigt og passer til både indendørs og udendørs brug. Perfekt til hårde vandingsopgaver, det sikrer nem håndtering og holdbarhed.

Gardena Liano Xtreme 30m koster lige nu 507 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 473 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 473 kr (03. juni 2026) og 581 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 507 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 30 m, sæt
507 kr
+ 39 kr fragt
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena Liano Xtreme Slange
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 30 meter
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena Liano Xtreme Slange
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Tekstilslange Liano™ Xtreme 13 mm 30 m, sæt 18477-20
670 kr
+ 49 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Tekstilslange Liano Xtreme 30 M, 13 Mm
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 30 meter
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Haveslange Gardena Liano PVC 30 m sort/grå
849 kr
+ 69 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 30 meter
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Liano Xtreme slangesæt, 30 meter
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger