Gardena EasyCut 40/18V

4.8 (40 anmeldelser)

Gardena EasyCut 40/18V er en kompakt og brugervenlig batteridrevet hækkeklipper. Perfekt til pleje af små til mellemstore hække, takket være dens 40 cm lange skær og 18V batteri. Dens lette design gør det nemt at manøvrere rundt i haven, mens tandmellemrum på 16 mm sikrer præcis klipning.

Gardena EasyCut 40/18V koster lige nu 829 kr. En stigning på 4,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 790 kr (03. maj 2026) og 835 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 829 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena EasyCut 40/18V Hæktrimmer 40cm Klingelængde
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Gardena hækkeklipper EasyCut 40/18V/2,0Ah
835 kr
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Batteridrevet hækkeklipper EasyCut 40/18V, sæt
835 kr
+ 39 kr fragt
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet hækkeklipper EasyCut 40/18V, sæt 14733-20
1.039 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Easycut 40/18v Hækkeklipper På Batteri Sæt
1.040 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.080 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena EasyCut 40/18V Hæktrimmer 40cm Klingelængde
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Hækklippere
drivkraft: El