Gardena ComfortCut 23/18V

4.1 (87 anmeldelser)

Gardena ComfortCut 23/18V er en batteridrevet græstrimmer designet til nem og effektiv trimning af græsplæner, også på svært tilgængelige steder. Den vejer kun 2,5 kg, hvilket gør den let at håndtere, og den ledningsfri drift sikrer maksimal bevægelsesfrihed. Perfekt til præcis trimning og vedligeholdelse af din have.

Gardena ComfortCut 23/18V koster lige nu 947 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 943 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 943 kr (21. april 2026) og 970 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 947 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gardena Batteritrimmer ComfortCut Li-18/23 Klar-til-brug-sæt
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Græstrimmer Batteridrevet
970 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena ComfortCut Li-18/23 Ready-To-Use Set Græstrimmer Elektrisk
992 kr
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Batteritrimmer ComfortCut Li-18/23 komplet sæt
1.058 kr
+ fri fragt
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet græstrimmer ComfortCut 23/18V, sæt 14701-20
1.260 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gardena ComfortCut 14701-20 græstrimmer 23 cm 18 V
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena ComfortCut Li-18/23 Ready-To-Use Set Græstrimmer Elektrisk
1.769 kr
+ fri fragt
Total: 1.769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Ukrudtstrimmer
drivkraft: El
funktioner: Ledningsfri
type: Buskrydder, Snortrimmer