Gardena Comfort Highflex

Gardena Comfort Highflex haveslangen er designet til maksimal fleksibilitet og styrke. Med en længde på 50 meter og en diameter på 13 mm (1/2") er den ideel til både større og mindre haver. Power Grip-profilen sikrer en solid og stabil forbindelse til dine vandtilslutninger, hvilket gør havevanding både nemt og effektivt.

Gardena Comfort Highflex koster lige nu 516 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 502 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 502 kr (03. juni 2026) og 516 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 516 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena Comfort HighFLEX Slange
516 kr
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Comfort HighFLEX Slange 13 mm
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Comfort Highflex Slange 1/2" 50m
519 kr
+ 49 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Highflex haveslange, 1/2", 50 meter
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Gardena Highflex haveslange, 1/2", 50 meter
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Comfort Highflex Haveslange
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena Comfort HighFLEX Slange
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Highflex haveslange, 1/2", 50 meter
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Comfort HighFLEX 1/2", 50m
829 kr
+ 49 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Highflex haveslange, 1/2", 50 meter
1.049 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Highflex haveslange, 1/2", 50 meter
1.145 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.184 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger