Gardena CleverRoll M Easy

4.6 (235 anmeldelser)

Gardena CleverRoll M Easy er designet til effektiv opbevaring af din haveslange. Med sin ergonomiske håndtag og robuste konstruktion, gør den nemt at rulle slangen ud og ind, hvilket forenkler havearbejdet. Slangevognen sparer plads og holder din have ordentlig.

Gardena CleverRoll M Easy koster lige nu 759 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 683 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 683 kr (03. juni 2026) og 759 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Slangevogn Aquaroll M Easy, Samlet Med 20 M Flex Slange 18517-20
759 kr
+ 49 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Slangevogn AquaRoll M Easy sæt
816 kr
+ 39 kr fragt
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Slangevogn, CleverRoll Easy M sæt
859 kr
+ 49 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Slangevogn Aquaroll M Easy
960 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena CleverRoll Easy M, med 20 meter slange og sæt
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger