Gardena CleverRoll Easy Metal M

Gardena CleverRoll Easy Metal M er en robust slangevogn, ideel til effektiv havevanding. Den inkluderer en 25 meter FLEX slange, der gør det nemt at nå alle hjørner af haven. Slangesættet er designet til at modstå høj belastning og sikrer pladsbesparende opbevaring, når det ikke er i brug.

Gardena CleverRoll Easy Metal M koster lige nu 919 kr. En stigning på 13,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 809 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 809 kr (03. juni 2026) og 929 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 919 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
919 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena AquaRoll M Easy M-sæt
937 kr
+ 39 kr fragt
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
969 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Slangevogn, CleverRoll Metal Easy M sæt
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Cleverroll M Easy Metal Slangevogn Sæt Med 25 M Flex Slange
1.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Slangevogn CleverRoll Easy Metal M m. 25 m FLEX slange 13 mm , sæt 18547-20
1.100 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GARDENA CleverRoll M Easy metalslangevogn, 25 m flexslange
1.276 kr
Total: 1.276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena CleverRoll Easy Metal slangevogn M, med 25 meter Flex slange
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger