Gardena Classic Slangeboks 15m

Bedste pris
Stabil pris
580kr
909 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Gardena Classic Slangeboks 15m er en kompakt og praktisk løsning til vanding både i haven og på farten. Med sin lette konstruktion er den nem at transportere og opbevare, hvilket gør den ideel til camping og fritidsaktiviteter. De indbygget funktioner sikrer nem ind- og udrulning af slangen.

Gardena Classic Slangeboks 15m koster lige nu 580 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 580 kr (01. marts 2026) og 580 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 580 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Classic Slangeboks 15 sæt
580 kr
+ 39 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena Classic slangeboks med 15 meter slange
598 kr
+ 35 kr fragt
Total: 633 kr
På lager
Leveringstid: 124-126 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena Classic slangeboks med 15 meter slange
710 kr
+ 35 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 124-126 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena Classic slangeboks med 15 meter slange
710 kr
+ 35 kr fragt
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 124-126 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena Classic slangeboks med 15 meter slange
729 kr
+ 35 kr fragt
Total: 764 kr
På lager
Leveringstid: 124-126 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Classic Slangeboks 15m sæt
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gardena Classic slangeboks 15 m transportabel haveslange 2662-20
909 kr
+ 69 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger