Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20

4.3 (1 anmeldelse)

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20 er designet til at gøre havearbejdet lettere. Med denne opsamler kan du nemt fjerne blade og græs fra din plæne, så den kan ånde frit. Dens lette konstruktion og effektive opsamling gør den til en uundværlig hjælper i efteråret.

Gardena Blad- og Græsopsamler 3565-20 koster lige nu 957 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 920 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 920 kr (04. juni 2026) og 984 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 957 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena Blad og græsindsamler
957 kr
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Blad og græs opsamler
990 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GARDENA løvopsamler
991 kr
Total: 991 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Blad- Og Græsopsamler 3565-20
1.270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Blad- og græsopsamler 03565-20
1.319 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena Blad og græsindsamler
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gardena 3565-20 bladfanger løvopsamler til haven
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Plæneopsamlere