Gardena AquaRoll M Set Slangevogn

Gardena AquaRoll M Set Slangevogn er en praktisk løsning til din havevanding. Den robuste slangevogn leveres med 20 meter slange og alt nødvendigt tilbehør, hvilket sikrer nem og effektiv opbevaring og brug. Ideel til at holde din have velplejet og vanding problemfri.

Gardena AquaRoll M Set Slangevogn koster lige nu 703 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (09. april 2026) og 703 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 703 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Slangevogn AquaRoll M sæt
703 kr
+ 39 kr fragt
Total: 742 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Slangevogn, CleverRoll M sæt
769 kr
+ 49 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Slangevogn Aquaroll M, Med Udstyrsholder, Sæt 18513-20
790 kr
+ 49 kr fragt
Total: 839 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena AquaRoll M Set Slangevogn
1.039 kr
+ fri fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
2 stk Gardena CleverRoll slangevogn M, med 20 meter slangesæt
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
2 stk Gardena CleverRoll slangevogn M, med 20 meter slangesæt
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
2 stk Gardena CleverRoll slangevogn M, med 20 meter slangesæt
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
2 stk Gardena CleverRoll slangevogn M, med 20 meter slangesæt
2.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Haveslanger