Gardena AquaRoll L Slangevogn

Gardena AquaRoll L slangevogn er designet til at gøre havevanding nemmere og mere effektiv. Med sin ergonomiske konstruktion og pladsbesparende design kan du let rulle slangen ind og ud. Udstyret med et robust håndtag og enkel slangestyring gør den daglig vandingsopgaver problemfri.

Gardena AquaRoll L Slangevogn koster lige nu 590 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 531 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 531 kr (03. juni 2026) og 634 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena AquaRoll L Slangevogn
590 kr
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Gardena CleverRoll ErgoPlus slangevogn L, uden slange
599 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Slangevogn AquaRoll L Easy
604 kr
+ 39 kr fragt
Total: 643 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Slangevogn, CleverRoll Easy L
769 kr
+ 49 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Slangevogn Aquaroll L Ergoplus M 18520-20
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena AquaRoll L Slangevogn
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gardena CleverRoll ErgoPlus slangevogn L, uden slange
869 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gardena CleverRoll ErgoPlus slangevogn L, uden slange
929 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gardena CleverRoll ErgoPlus slangevogn L, uden slange
939 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Slangevogn Gardena AquaRoll L grå
949 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Sækkevogne og pakkevogne