Gardena AquaClean 24/18V

4.3 (25 anmeldelser)

Gardena AquaClean 24/18V er en batteridrevet højtryksrenser designet til hus- og haveejere. Den tilbyder en vandstrøm på 250 l/t, hvilket gør den ideel til rengøring af gårdhaver, terrasser og havemøbler. Uden behov for tilslutning til stikkontakt, giver den maksimal fleksibilitet og mobilitet.

Gardena AquaClean 24/18V koster lige nu 866 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 863 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 863 kr (30. april 2026) og 1.120 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 866 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Højtryksrenser Battery Medium-Pressure Washer AquaClean 24/18V P4A solo
866 kr
+ 39 kr fragt
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Gardena AquaClean 24/18V P4A Sort
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet højtryksrenser AquaClean 24/18V, solo 14800-55
1.259 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Batteri Højtryksrenser Aquaclean 24/18v 14800-55
1.350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gardena Batteridrevet mellemtryksrenser AquaClean 24/18V P4A solo
1.579 kr
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Højtryksrensere