Gardena Aquabrush Universal 14842-55

4.5 (11 anmeldelser)

Gardena Aquabrush Universal er en batteridrevet overfladerenser designet til alsidig rengøring. Med 18V kraft kan den nemt rengøre både vandrette og lodrette overflader, hvilket gør den ideel til terrasser og andre udendørs arealer. Dens fleksible design sikrer, at den kan nå svært tilgængelige steder, hvilket gør rengøringen lettere og mere effektiv.

Gardena Aquabrush Universal 14842-55 koster lige nu 1.506 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.467 kr (28. april 2026) og 1.569 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.506 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Gardena 14842-55 Elektriske terrasse rengøringsmaskine
1.506 kr
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena 14842-55 electric patio cleaner
1.547 kr
+ fri fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gardena Battery Multi Cleaner AquaBrush Universal, til vandret/vertikal rengøring
1.743 kr
Total: 1.743 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Aquabrush Universal Overfladerenser
1.770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet overfladerenser AquaBrush Universal 04/18V, solo 14842-55
1.850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Tæpperensere