Gardena AquaBrush Patio 14841-20

5.0 (7 anmeldelser)

Gardena AquaBrush Patio 14841-20 er en effektiv batteridrevet overfladerenser, ideel til rengøring af terrasser. Den navigerer let over ujævne overflader og når nemt ind i riller og sprækker. Perfekt til en grundig og enkel rengøring.

Gardena AquaBrush Patio 14841-20 koster lige nu 1.813 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.792 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.792 kr (30. juni 2026) og 1.881 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.813 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena 14841-20 electric patio cleaner
1.813 kr
+ fri fragt
Total: 1.813 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet overfladerenser AquaBrush Patio 03/18V, sæt 14841-20
2.040 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.089 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Højtryksrenser Gardena Aquabrush 18 V, batteridrevet
2.299 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.368 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Gardena Battery Multi Cleaner AquaBrush Patio, til sarte trædæk og terrasser Inklusive 1x 18v 2,5 Ah batteri Oplader og gummidæksel til batteri
2.483 kr
Total: 2.483 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Aquabrush Patio Overfladerenser Sæt
2.570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.610 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Højtryksrensere