Gardena 4700/2 Inox

Udnyt regnvandet i din have effektivt med Gardena 4700/2 Inox regnvandspumpe. Denne elektriske pumpe har et lavt strømforbrug og er designet til nem installation i regnvandstønder, hvilket gør det nemt at transportere vand til havevanding og andre udendørs opgaver.

Gardena 4700/2 Inox koster lige nu 1.054 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 994 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 994 kr (08. juli 2026) og 1.063 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.054 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Regnvandstønde pumpe 4700/2 inox
1.054 kr
+ fri fragt
Total: 1.054 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Vandslanger.dk favicon
Vandslanger.dk
Regnvandstøndepumpe 4700/2 Inox Automatic
1.149 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Elektrisk regnvandstøndepumpe 4700/2 Inox Automatic 01766-20
1.259 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.308 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Gardena Pumpe Til Regnvandstønde 4700/2
1.430 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.470 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GARDENA 4700/3 Inox automatisk højtrykspumpe til regnvandstank
1.563 kr
Total: 1.563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gardena vandpumpe 4700/2 elektrisk 550 W
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Vandings-, sprinkler- og forstærkerpumper