Gardena 14602-55

4.9 (20 anmeldelser)

Gardena 14602-55 er en batteridrevet regnvandstøndepumpe ideel til effektiv vanding uden strømtilslutning. Den justerbare teleskoprør i aluminium tilpasser sig regnvandstønder, hvilket gør den både fleksibel og robust. Perfekt til hjem og have.

Gardena 14602-55 koster lige nu 600 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (08. april 2026) og 600 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 600 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Gardena Batteridrevet regnvandstøndepumpe 2000/2 18V, solo 14602-55
600 kr
+ 49 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Gardena Batteri regnvandstøndepumpe 2000/2 18V P4A uden batteri og lader
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Vandpumpe Gardena 18 V 14602-55
899 kr
+ 69 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
GARDENA Regnvandspumpe 2000/2 18V P4A, uden batteri
939 kr
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Dykpumper