Gabotherm Dobbelt Rørpanel Hvid 4m

Gabotherm dobbelt rørpanel tilbyder en effektiv løsning til installering af varmesystemer. Den praktiske dimension gør det ideelt til overgang fra elvarme til naturgas eller fjernvarme. Det alsidige hvidfarvede panel passer perfekt ind i moderne interiør og letter installationen med enkel og hurtig montage.

Gabotherm Dobbelt Rørpanel Hvid 4m koster lige nu 679 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 639 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (31. marts 2026) og 679 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 679 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gabotherm rrpanel dobbelt iso, 90 mm x 45 mm x 4 meter, hvid RAL 9010 4 meter
679 kr
+ 99 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Gabotherm dobbelt rørpanel 4 meter i hvid
679 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Gabotherm dobbelt panel, Hvid Længde á 4 meter
709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Gabotherm Dobb.Rør-Panel 90X45Mm Hvid 0884
719 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Gabotherm Dobb.Rør-Panel 90x45mm Hvid 0884
869 kr
+ 79 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.3%

Specifikationer

Mærke: Kierulff
Kategori: Ventilation