FZ Forza Brace Women's Padelsko

FZ Forza Brace Women's padelsko kombinerer stilfuldt dansk design med funktionalitet. Skoen tilbyder solid støtte og komfort til kvindelige padelspillere. Ideel til både træning og kamp, sikrer den et godt greb og stabilitet på banen.

FZ Forza Brace Women's Padelsko koster lige nu 283 kr. En stigning på 42,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (10. marts 2026) og 283 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 283 kr hos Padelshoppen.com.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Padelshoppen.com favicon
Padelshoppen.com
Forza Brace Padel Dame Aquarius OLD
283 kr
+ fri fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Racketlife favicon
Racketlife
FZ Forza Brace Womens Padelsko 41
391 kr
+ 39 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Fz Forza Brace Padel Sko Dame 41 Sort
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 42.2%

Specifikationer

Mærke: FZ Forza
Kategori: God Pris
stil: Afslappet