FZ Forza Brace Women's Padelsko

Bedste pris
Stabil pris
199kr
1.000 krSPAR 80%
hos Padellife
På lagerLaveste

FZ Forza Brace Women's Padelsko er skabt til kvindelige padelspillere, der ønsker holdbarhed og stil. Med sit danske design tilbyder skoen støtte og komfort, hvilket gør den ideel til både intense træninger og kampe. Forzas kreative tilgang sikrer, at du skiller dig ud på banen.

FZ Forza Brace Women's Padelsko koster lige nu 199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (10. marts 2026) og 199 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 199 kr hos Padellife.

Sammenlign priser

Bedste pris
Padellife favicon
Padellife
FZ Forza Brace Womens Padelsko 40
199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 248 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Padelshoppen.com favicon
Padelshoppen.com
Forza Brace Padel Dame Aquarius OLD
283 kr
+ fri fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Racketlife favicon
Racketlife
FZ Forza Brace Womens Padelsko 40
391 kr
+ 39 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Fz Forza Brace Padel Sko Dame 40 Sort
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: FZ Forza
Kategori: God Pris
stil: Afslappet