FZ Forza Brace Women's Padelsko

Oplev komfort og stil med FZ Forza Brace Women's padelsko. Designet til den kræsne kvindelige padelspiller, tilbyder skoene optimal støtte og holdbarhed på banen. Med sit moderne design og kvalitet i top, er Forza Brace det perfekte valg til din padel garderobe.

FZ Forza Brace Women's Padelsko koster lige nu 283 kr. En stigning på 42,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 199 kr (10. marts 2026) og 283 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 283 kr hos Padelshoppen.com.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Padelshoppen.com favicon
Padelshoppen.com
Forza Brace Padel Dame Aquarius OLD
283 kr
+ fri fragt
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Racketlife favicon
Racketlife
FZ Forza Brace Womens Padelsko 39
391 kr
+ 39 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Padellife favicon
Padellife
FZ Forza Brace Womens Padelsko 39
417 kr
+ 49 kr fragt
Total: 466 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Intersport DK favicon
Intersport DK
Fz Forza Brace Padel Sko Dame 39 Sort
1.000 kr
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 42.2%

Specifikationer

Mærke: FZ Forza
Kategori: God Pris
stil: Afslappet