Fujifilm Instax WIDE Evo

4.7 (185 anmeldelser)
Fujifilm Instax WIDE Evo
Bedste pris
Stabil pris
2.654kr
3.200 krSPAR 17%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Fujifilm Instax WIDE Evo kombinerer retrocharme med moderne teknologi. Med 16 MP opløsning og vidvinkel kan du tage og printe billeder øjeblikkeligt. Del dine kreative billeder online eller print dem direkte fra din mobil. Kameraet har 10 linseeffekter og mulighed for hukommelseskort.

Fujifilm Instax WIDE Evo koster lige nu 2.654 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.707 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.654 kr (27. maj 2026) og 2.707 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.654 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm instax WIDE Evo Black
2.654 kr
+ fri fragt
Total: 2.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Fujifilm Instax WIDE Evo hybridkamera
2.789 kr
Total: 2.789 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fuji Instax Wide EVO sort hybridkamera
2.936 kr
Total: 2.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fuji Instax Wide Evo Black Hybrid Camera
3.200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Instax
Kategori: Filmkameraer