Fujifilm Instax Square SQ1

4.7 (1 anmeldelse)

Fujifilm Instax Square SQ1 kombinerer stilrent design og brugervenlighed, hvilket gør det let at tage smukke kvadratiske billeder. Med automatisk eksponering og en praktisk selfie-funktion kan du dele øjeblikke nemt og hurtigt. Passer til enhver stil med sit flotte blå design.

Fujifilm Instax Square SQ1 koster lige nu 905 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 877 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 877 kr (17. april 2026) og 919 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 905 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm INSTAX Square SQ-1 Blå
905 kr
+ 39 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fuji Instax Square Sq1 Instant Camera
1.060 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Instax Square Sq1
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fujifilm Instax Square Sq1 62 X 62 Mm
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Instax Square Sq1
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fuji Instax SQUARE SQ1 øjeblikkeligt kamera
1.337 kr
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Filmkameraer
blitztype: Indbygget blitz
farve: Blue, Orange, White
filmformat: Instant-film
objektivtype: Fast objektiv