Fujifilm Instax Square SQ1

4.7 (1 anmeldelse)

Fujifilm Instax Square SQ1 er et elegant instant kamera, der kombinerer funktionalitet med stil. Med den automatiske eksponering og selfie mode er det nemt at tage perfekte billeder hver gang. Kameraet producerer kvadratiske billeder, ideelle til at fange dine yndlingsøjeblikke.

Fujifilm Instax Square SQ1 koster lige nu 938 kr. En stigning på 7,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 877 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 877 kr (17. april 2026) og 938 kr (15. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 938 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm INSTAX Square SQ-1 Orange
938 kr
+ 39 kr fragt
Total: 977 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Instax Square Sq1
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Instax Square Sq1
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fuji Instax Square Sq1 Instant Camera
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fuji Instax SQUARE SQ1 øjeblikkeligt kamera
1.337 kr
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Filmkameraer
blitztype: Indbygget blitz
farve: Blue, Mint, Orange, White
filmformat: Instant-film
objektivtype: Fast objektiv