Fujifilm Instax Mini 12

4.8 (22 anmeldelser)

Oplev glæden ved øjebliksbilleder med Fujifilm Instax Mini 12. Dette kompakte instantkamera er ideelt til spontane fotografier. Udstyret med automatisk eksponering og indbygget selfiespejl, sikrer det skarpe billeder hver gang. Nærbillede-tilstand gør det nemt at tage detaljerede optagelser fra 30 til 50 cm. Perfekt til kreative øjeblikke og sjove selfies.

Fujifilm Instax Mini 12 koster lige nu 592 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 577 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 577 kr (30. april 2026) og 699 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 592 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm INSTAX Mini 12 kamera Mintgrøn
592 kr
+ 39 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fujifilm Mini 12 86 X 54 Mm Green
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fujifilm Instax Mini 12
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fujifilm Instax Mini 12
744 kr
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fujifilm Instax Mini 12 Instant Kamera Lysegrøn
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Instantkamera Fujifilm Instax Mini 12 Grøn
809 kr
+ 79 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fujifilm INSTAX Mini 12 blitzkamera, mintgrøn
1.016 kr
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.8%

Specifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Filmkameraer