Fujifilm Instax Mini 12

4.8 (22 anmeldelser)

Fujifilm Instax Mini 12 er et brugervenligt instant kamera i en iøjnefaldende pink farve. Tag hurtigt lyse billeder med automatisk eksponering og nærbillede-tilstand. Perfekt til selfies med indbygget spejl til præcis beskæring. Gem øjeblikke på papir og nyd nostalgien ved analoge billeder.

Fujifilm Instax Mini 12 koster lige nu 592 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 585 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 585 kr (20. maj 2026) og 670 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 592 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm INSTAX Mini 12 kamera Blossom Pink
592 kr
+ 39 kr fragt
Total: 631 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fujifilm Instax Mini 12 Instant kamera Blomstrende pink
653 kr
Total: 653 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fujifilm Instax Mini 12
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Fujifilm Instax Mini 12
761 kr
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Fujifilm Instax Mini 12 Instant kamera Blomstrende pink
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Instantkamera Fujifilm Instax Mini 12 Pink
799 kr
+ 79 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fujifilm Instax Mini 12 Instant Kamera Lyserød
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fujifilm INSTAX Mini 12 instant-kamera, pink
817 kr
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.8%

Specifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Filmkameraer