Fujifilm Instax Link Wide

4.7 (649 anmeldelser)
Fujifilm Instax Link Wide
Bedste pris
Stabil pris
799kr
1.258 krSPAR 36%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Fujifilm Instax Link Wide er din perfekte partner til øjeblikkelig fotoudskrivning direkte fra din smartphone. Med bredformatmuligheder kan du nemt udskrive større billeder, der fanger alle detaljer fra dine yndlingsmomenter. Skitse og rediger funktionerne giver dig kreativ frihed til at tilføje personlige præg, mens Bluetooth-forbindelsen sikrer nem deling og printning.

Fujifilm Instax Link Wide koster lige nu 799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 28,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.110 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (10. juli 2026) og 1.110 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 799 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fujifilm INSTAX Link Wide Grå Farve
799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Fujifilm instax Link Wide LED
863 kr
Total: 863 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Fujifilm Instax Link Wide Smartphone Polaroid Printer Sort
890 kr
+ 40 kr fragt
Total: 930 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Fujifilm instax Link Wide LED
1.068 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.117 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Fuji Instax Link Wide Smartphone-printer
1.258 kr
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Fujifilm
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 3,3 cm
farve: Gray, White
forbindelsesmuligheder: Adapter, Bluetooth, Cord, USB
funktioner: Trådløs