Frida Swift Lift 2.0 Olive

Bedste pris
Stabil pris
795kr
1.100 krSPAR 28%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Frida Swift Lift 2.0 er en fleksibel babylift, der gør hverdagen lettere for forældre på farten. Den passer perfekt i de fleste barnevogne og tilbyder et trygt og komfortabelt sted for din baby at hvile. Med et aftageligt cover er det nemt at holde liften ren og frisk.

Frida Swift Lift 2.0 Olive koster lige nu 795 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 795 kr (16. april 2026) og 795 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 795 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Filibabba Frida Swift Lift Dreamland OIive
795 kr
+ 39 kr fragt
Total: 834 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Filibabba Frida Swift Babylift 2.0 Olive
860 kr
+ 40 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Filibabba Frida Swift Lift 2.0 Oliven 0-6 m
877 kr
Total: 877 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Frida Swift lift 2.0 inkl. kaleche Olive
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
FILIBABBA favicon
FILIBABBA
Frida Swift Lift 2.0 Olive
1.100 kr
+ fri fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 2-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Filibabba
Kategori: Babybæreseler