Fresh Intellivent Celsius

Fresh Intellivent Celsius er en hastighedsstyret ventilator, der effektivt fordeler varmen i dit hjem. Med indbygget kalibreringsbar termostat sikrer den optimal temperatur mellem dine rum. Dens elegante design og støjsvage drift gør den ideel til ethvert moderne hjem.

Fresh Intellivent Celsius koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. april 2026) og 1.299 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Fresh Intellivent Celsius ventilator, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Fresh Intellivent Celsius Ø0-130mm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Fresh Intellivent Celsius ventilator, hvid
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Fresh Intellivent Celcius Ventilator, Ø100 mm, Hvid
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Fresh Intellivent Celsius ventilator, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Fresh badventilator Intellivent Celsius
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Fresh Ventilator Intellivent Celsius, Hvid, 152 mm, Vg, 31 mm, 202 mm, ABS Plast, IP 44, 5,5W, 21dB, 0-30mm, 90 240V, 134m/h, 22 dB, 240V, 132 m3/h
1.668 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.707 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.3%

Specifikationer

Mærke: Fresh
Kategori: Udluftningsventilatorer