Frese Stopventil DN20

Frese stopventil DN20 er ideel til brugsvandsinstallationer samt varme- og kølesystemer. Den indbyggede kontraventil og plaststyr reducerer kalkaflejringer, hvilket sikrer længere holdbarhed og pålidelighed i alle installationer.

Frese Stopventil DN20 koster lige nu 234 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 220 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 220 kr (19. maj 2026) og 234 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 234 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Frese stopventil DN20 M/M med kontraventil, rå med greb
234 kr
+ 39 kr fragt
Total: 273 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Stopventil mf/mf m. kontraventil 3/4"
261 kr
+ 39 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Frese Stopventil Blå/rød med kontraventil, muffe/muffe 3/4
263 kr
+ 78 kr fragt
Total: 341 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Stopventil 3/4 M/Kontra M/M
290 kr
+ 64 kr fragt
Total: 354 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Frese Stopventil Blå/rød med kontraventil, muffe/muffe 3/4
468 kr
+ 79 kr fragt
Total: 547 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Hjem og have