Frese sikkerhedsaggregat DN20 10 bar

1.0 (1 anmeldelse)

Frese sikkerhedsaggregat DN20 er designet til brugsvandvarmere og er udstyret med en afspærringsfunktion, sikkerhedsventil og indbygget kontraventil. Det frigiver tryk ved opvarmning og beskytter dit system. Ideelt til montering på brugsvandsanlæg.

Frese sikkerhedsaggregat DN20 10 bar koster lige nu 336 kr. En stigning på 11,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 302 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 302 kr (09. juni 2026) og 336 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 336 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Frese Sikkerhedsaggregat 10 bar M/M 3/4"
336 kr
+ 39 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Frese sikkerhedsaggregat DN20 m/m 10 Bar m/insp.
357 kr
+ 78 kr fragt
Total: 435 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sikkerhedsagg. Dn20 M/M 10 Bar M/Insp.
361 kr
+ 64 kr fragt
Total: 425 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Frese sikkerhedsaggregat muffe/muffe 10 bar
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Frese sikkerhedsaggregat DN20 på 10 bar
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Frese Sikkerhedsaggregat DN20 10 bar
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Frese DN20 sikkerhedsaggregat 10 bar
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Frese Sikkerhedsaggregat m. muffer, x x 10 bar
452 kr
+ 39 kr fragt
Total: 491 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
743 kr
+ 79 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.8%

Specifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Hjem og have