Frese Aftapventil 3/4"

Frese aftapventil i forkromet messing er ideel til både indendørs og udendørs brug. Udstyret med kontraventil og nippeltilslutning, sikrer den nem tilkobling til slanger. Ventilen har et plaststyr, der reducerer kalkaflejringer, hvilket gør den holdbar og pålidelig.

Frese Aftapventil 3/4" koster lige nu 258 kr. En stigning på 13,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 227 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 227 kr (20. juni 2026) og 258 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 258 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Frese Aftapsventil med slangeforskruning 3/4"
258 kr
+ 39 kr fragt
Total: 297 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Frese aftapventil 3/4", kontraventil, krom
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Frese Aftapventil Matfork. 3/4 M 3/4 Slforskr.
277 kr
+ 78 kr fragt
Total: 355 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Frese aftapventil 3/4", kontraventil, krom
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Frese aftapventil 3/4", kontraventil, krom
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
3/4" Aftapventil Med Nippel Matforkromet
302 kr
+ 64 kr fragt
Total: 366 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Frese Matforkromet aftapningsventil m. kronegreb, kontraventil og slangeforskruning, 3/4" nippel tilslutning
336 kr
+ 39 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
483 kr
+ 79 kr fragt
Total: 562 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Frese
Kategori: Hjem og have